Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spisovatelé: Jim a Jamie Dutcherovi

Stran: 270

Tento příběh je o manželském páru, kteří žili 6 let s vlkama.

Jim Dutcher je kameramant. Natáčí dokumenty o zvířatech.

Rozhodl se, že natočí dokument o vlcích. Založil neziskovou společnost WERC. Tato společnost měla pomoci vlkům a sehnání financí na film. Jako první musel sehnat povolení a místo kde by mohli být vlci chráněni před civilizací, natáčecí štáb a ošetřovatele.Místo Jim sehnal v Idahu ve Sawtoothských horách. Postavil plot. Než se mu , ale povedlo sehnat povolení měl s tím strašné problémy. Prvním vlkem byla Makuji. Pak se přidávali ostatní vlci. Během pár let se smečka rozrostla o několik nových členů. Byli tam zastoupeni jak mladí tak dospělí vlci. Vytvořila se tak smečka socializovaných, ale divokých vlků. Hlavní snahou bylo, aby vlci byli zvyklí na lidi, ale zůstali divocí. Povedlo se. Šest let filmování a nahrávání zvuků. Nejdříve to měla být jen krátká doba a jeden film. S názvem Vlci u dveří, ale když dotočili tento film, tak zjistili, že až teď teprve začínají poznávat vlky v jejich pravé podobě. Tak ještě natočí druhý film s názvem Vlk: návrat legendy. Hlavním cílem tohoto projektu bylo ukázat vlky i v jiné podobě než jako krvelačné bestie. V této knize jsou velice zajímavé poznatky z vlčího světa. Jak jsou zvědaví, hraví, soucitní a hlavně mají veliký smysl pro smečku. Jako vlk samotář je velice nešťastný. Když vlky nemá jasné své postavení ve smečce je velice zuřiví a agresivní. I když to vypadá, že omega- vlk je jen utiskován a není důležitou součástí smečky, tak je to přesně naopak. Bez něho by smečka nemohla fungovat, a plno jiných věcí.Ale vše jednou končí a i tak Sawtoothská smečka se musela přemístit na jiné místo. Aby je mohli přemístit, museli jim podat uspávací sérum. Všichni pomalu usnuli až na Kamotse (alfa-vlka). Ten jako alfa-vlk vydrží více. Když už konečně usnul tak málem zemřel. Naštěstí to skončilo dobře a přežil. Takovíto konec bych si přála taky, ale skončilo to jinak. Smečka se přemístila a dostala ji do péče HERC. Ta se o ně měla postarat až do jejich smrt. Tato organizace zastávala názoru, že si vlci se vším musí poradit sami a tak když byl jeden vlk zraněn, měli ho ošetřit jak to dělal Jim, ale  oni ne a nechali ho zemřít. Odešli jejich dva pečovatelé( měli neustálé neshody s HERC o vedení smečky). Tím smečka ztratila dva poslední lidi, kterým věřila. Nastalo 5 týdnů, kdy se o smečku nestarali žádní pečovatelé a při nich zemřel Kamots. Vlk, který představoval skrytou sílu pro celou smečku. Poté už to šlo jak řetězová reakce. Matsi dříve vznešený, vyrovnaný, beta-vlk. Když zemřel Kamots z Matsiho se stal vyděděnec týrán mladšími vlky. Musel být izolován od své smečky. To je to pro vlka nejhorší co se může stát. Být bez své smečky. Čemuk dříve alfa-vlčice. Se také stala vyděděncem. Jednou v roce 2000 přelezla 3 metrový plot a utekla do přírody. Jednou byla spatřena, ale od té doby už ne. Nejspíš nepřežila zimu.

Jednou Jim řekl ,, Návštěva smečky už teď není žádnou radostí. Je to spíš ponurá povinnost, Cítíme se být vázáni k těm, co přežili, ke členům smečky, jimž se podařilo přežít nejhorší¨¨

Tato kniha, je úžasně napsaná a dodnes je mi do breku, když si vzpomenu, že organizace, která měla vlky chránit. Je poslala na smrt a ten zbytek zničila. I když žili a zemřeli na stáří. Jejich bolest v srdcích zůstala vždycky a už nic smečku nevrátí do dřívější rovnováhy a spokojenosti. 

Dosud nebyl natočen ani napsán žádný dokument o divokých vlcích. O jejich chování a způsobu života, aby zaujal i lidi kteří se o vlky nezajímají.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

как набрать массу девушке в тренажерном зале

(Jasonsoins, 20. 10. 2021 14:00)

Единственная вопрос с такими барышнями заключается в том, что им лет четырнадцать, они навсегда ходят вдвоем-втроем, безостановочно хихикают и для них надеты мамины туфли. Эти девушки паки стоят одной ногой (в маминой туфле, естественно) в том прекрасном мире, где детей вытряхивают в песочницу и говорят: «Смотри, Машенька, который хороший прислуга! Иди, подружись с ним». Но чем старше становится девушка, тем дальше она уходит через демократической простоты уличного знакомства. В шестнадцать она паки может убеждаться, который принцы для белых конях ездят сообразно тротуарам, выискивая свою суженую, в девятнадцать от этих иллюзий остается категорический пшик, а в двадцать пять у нее на телефоне забита тревожная кнопка милиции, которую она невольно нащупывает присутствие виде любого животного — хотя белого, хоть малинового, которое явный направляет копыта в ее сторону. Несть, она даже не скажет тебе, вроде пройти в булочную. Недостаточно ли сколько за булки ты собрался там покупать.
способов познакомиться с девушкой на улице как набрать вес девушке отзывы https://www.carlababb.com/about-me/?unapproved=88604&moderation-hash=11bb80e69ce501cb72b111a5835fdfb6#comment-88604 следовать 5 секунд…
Кадр из кинофильма Подобно собеседовать с девушками
Бессердечие https://xelangiare.vn/san-pham/xe-lan-tay-lucass-x-69/?unapproved=725&moderation-hash=a39413f55bf89284be8e712e5e61cc98#comment-725 этого правила в определенной степени смягчается тем, сколько вдруг таковой «улицы» в мире вельми мало. Зато полным-полно баров, клубов, выставок, рок-концертов, митингов в защиту политических заключенных, субботников сообразно озеленению города, магазинов, автобусов и народных гуляний, то есть мест, где малолеток со спокойной совестью может объяснить незнакомому молодому человеку, как выучить в булочную, и не почувствовать себя присутствие этом последней дурой.
Тем не менее иногда мы можем познакомиться с тобой и на улице. Самой настоящей простецкой улице без каких-либо оправдывающих обстоятельств. Суть — заставить нас остановиться и что-нибудь тебе ответить, чтобы ради эти маломальски секунд я успела оценить и всю твою нездешнюю сексапильность, и безобидность нечеловеческую.

서울오피

(RichardFek, 20. 10. 2021 3:52)

https://www.bitsystem.cz/disneys-alice-in-wonderland/#comment-116947 Result: слишком большая страничка, не докачано; использован никнейм "Richardbricy"; успех (с первой страницы);

bookmakers in uk

(AllenApast, 19. 10. 2021 20:21)

bookmakers online https://www.google.cv/url?q=https%3A%2F%2Fparimatchapp.in%2F bookmakers sandwich

us bookmaker

(AllenApast, 19. 10. 2021 19:20)

bookmakers burgers https://www.google.com.ai/url?q=https%3A%2F%2Fparimatchin.com%2F bookmaker eu.com

оклейка авто пленкой своими руками

(BobbyAmari, 19. 10. 2021 12:59)

оклейка авто пленкой рязань оклейка авто цена https://club4x4.ru/forum/viewtopic.php?f=31&t=50228 цена оклейки авто пленкой

서울오피

(RichardFek, 19. 10. 2021 2:05)

https://dolevka.ru/redirect.asp?url=https://dutchauctionmasters.com

герпес. лечение

(RandyNom, 18. 10. 2021 17:20)

эндометриоз лечение гептрал курс лечения сколько дней https://www.vinnitsa.info/news/vydy-onkolohyy-y-ee-lechenye.html лечение псориаза

куда в мире танков ввести бонус код

(AlbertFum, 18. 10. 2021 10:30)

psychoterapeuta-online

(Chaseruina, 18. 10. 2021 1:01)

https://psychoterapeuta-online.pl/polski-psycholog-tilburg-holandia/

заказать контрольную

( BurovExirm, 17. 10. 2021 19:59)

https://graph.org/kursovye-na-zakaz-nedorogo-09-29-16 дипломные работы на заказ


Как сделать заказ?

Для заказа работы вам необходимо зарегистрироваться на нашем сайте. Регистрация займет не более одной минуты, НО взамен вы получите удобный кабинет для мониторинга своих заказов, общения с менеджером/автором.

Как оплатить?

Заказ можно оплатить как онлайн в личном кабинете, так и переводом средств на банковскую карту через платежные терминалы.

Как быстро обработают мою заявку?

Наши операторы находятся онлайн с 9 утра до 18:00, мы стараемся обрабатывать все заявки не более чем за 30 минут. Но в некоторых случаях оценка работы, может занять длительное время.

Вы вносите исправления?

Да, конечно. Мы БЕСПЛАТНО исправляем все замечания согласно задания. ***Мы не вносим бесплатно правки, если после согласования и выполнения работы изменились изначальные условия задания.

Вы выполняете технические дисциплины?

Да, мы выполняем весь спектр технических дисциплин.
https://graph.org/zakazat-kursovuyu-nedorogo-09-29-18 курсовые работы на заказ


@tele

psychoterapeuta-online

(Chaseruina, 17. 10. 2021 19:43)

https://psychoterapeuta-online.pl/depresja-jak-sie-objawia/

Díky za informace!

(Jesseruimb, 17. 10. 2021 13:55)

Čtu a piju CocaCola
Díky za informace!

Керамогранит – нынешний использованный материя

(Russelljap, 15. 10. 2021 21:29)

Керамогранит – сегодняшний использованный вещество, который обширно используется с целью отделки полов квартирных, торговых, социальных комнат. Сумма заманчивого наружного типа также превосходных рабочих данных создает его весьма нужным. Всетаки во реализации для сегодняшний сутки показано большое число видов, отличающихся никак не один лишь расцветкой, все также иными параметрами. В то сколько сосредоточить барыш, ради того дабы приобрести напольный керамогранит, приемлемо удобный дизайнерским задачкам, какие перед вами встают?
Больше информации на сайте:

https://ceramogranit-optom.ru/catalog-search/keramogranit/

Halloween Kills Movie Full Online 2021 REVIEW TRAILER [ENGLISH/ML]

(Nelsonhag, 15. 10. 2021 20:45)

Halloween Mata assistir filme online 2021
https://groups.google.com/g/halloween-mata-assistir-online-grtis-completo-dublado-legendado/c/zZFzR2Lc1k8
https://www.bitchute.com/video/sArM0PQcphsT/
https://www.deviantart.com/viktorbarannovskih/art/Halloween-Mata-assistir-filme-online-2021-894735726
https://medium.com/@viktorbarannovskih/hd-halloween-mata-2021-ver-hd-f-i-l-m-e-online-gratis-portugu%C3%AAs-9b1a889ee7d5
https://halloweenmatafilmeonline.tumblr.com/post/664922474675306496/halloween-mata-assistir-filme-online-completas

Ver Halloween Kills pelicula online completas
https://groups.google.com/g/halloween-kills-ver-completas-gratis-pelcula-online/c/AOyyrpfNvMw
https://www.deviantart.com/kirillkirilloffich/art/Ver-Halloween-Kills-pelicula-online-completas-894737155
https://www.bitchute.com/video/bPIulce4z8sg/
https://medium.com/@kirill.kirilloffich/hd-halloween-kills-2021-ver-p-e-l-i-c-u-l-a-online-gratis-espa%C3%B1ol-latino-daf652908aca
https://halloweenkillsveronline.tumblr.com/post/664924738425143296/ver-halloween-kills-pel%C3%ADcula-online-completas-2021

Halloween Kills film streaming ita completo gratis
https://www.bitchute.com/video/eXnWXji4NocG/
https://groups.google.com/g/halloween-kills-guardare-film-gratis-streaming-2021/c/Re4fVMrpxww
https://www.deviantart.com/rominapolya99/art/Halloween-Kills-film-streaming-ita-completo-gratis-894739609
https://medium.com/@rominapolya99/streaming-ita-halloween-kills-2021-hd-f-i-l-m-completo-online-gratis-g-u-a-r-d-a-r-e-5484ad672603
https://halloweenkillsstreamingita2021.tumblr.com/post/664927778064482304/halloween-kills-film-streaming-completo-italiano

Halloween Kills streaming film francais 2021
https://groups.google.com/g/halloween-kills-film-streaming-vf-2021-gratuit-haute-dfinition/c/o6eUPAryc9g
https://www.bitchute.com/video/sIAKUURF1IwG/
https://www.deviantart.com/artemsulkovic/art/Halloween-Kills-streaming-film-francais-2021-894752796
https://medium.com/@artemsulkovic/hd-halloween-kills-streaming-f-i-l-m-complet-online-gratuit-vf-fran%C3%A7ais-1a6aaeb73ff8
https://halloweenkillsstreamingfilmvf.tumblr.com/post/664940080164634624/halloween-kills-film-streaming-vf-2021-gratuit

Halloween Kills Film Stream Deutsch Online Komplet
https://groups.google.com/g/halloween-kills-film-stream-german-online-komplett-kostenlose/c/1uV6wiJ-i_c
https://www.bitchute.com/video/gGnJYVXDWd54/
https://www.deviantart.com/vladikmarchennkov/art/Halloween-Kills-Film-Stream-Deutsch-Online-Komplet-894757256
https://medium.com/@vladikmarchennkov/stream-hd-halloween-kills-2021-filme-tv-deutsch-online-kostenlose-komplett-1cd8d6a9b2cd
https://halloweenkillsfilmstream.tumblr.com/post/664944209405607936/halloween-kills-film-stream-deutsch-online

Halloween Kills Free Full Movie Watch
https://groups.google.com/g/halloween-kills-english-full-watch-movie/c/JgBDVGs-hPg
https://www.bitchute.com/video/754pUw9SbwSn/
https://www.deviantart.com/juliapiotrovna/art/Halloween-Kills-Free-Full-Movie-Watch-894760314
https://medium.com/@julia.piotrovna/watch-halloween-kills-free-2021-online-movie-full-english-ml-c0e423b31238
https://halloweenkillsfullfree.tumblr.com/post/664947486595612672/watch-halloween-kills-full

Pinterest — самой большой в мире коллекции идей

(Larrynot, 15. 10. 2021 11:46)

Посмотрите, что нашел пользователь Insta_Oil (instaoil) на Pinterest — самой большой в мире коллекции идей.
insta_oil@icloud.com

Halloween Kills Movie Free Online 2021 REVIEW TRAILER [ENGLISH/ML]

(Nelsonhag, 14. 10. 2021 23:17)

Halloween Mata assistir filme online 2021
https://groups.google.com/g/halloween-mata-assistir-online-grtis-completo-dublado-legendado/c/zZFzR2Lc1k8
https://www.bitchute.com/video/sArM0PQcphsT/
https://www.deviantart.com/viktorbarannovskih/art/Halloween-Mata-assistir-filme-online-2021-894735726
https://medium.com/@viktorbarannovskih/hd-halloween-mata-2021-ver-hd-f-i-l-m-e-online-gratis-portugu%C3%AAs-9b1a889ee7d5
https://halloweenmatafilmeonline.tumblr.com/post/664922474675306496/halloween-mata-assistir-filme-online-completas

Ver Halloween Kills pelicula online completas
https://groups.google.com/g/halloween-kills-ver-completas-gratis-pelcula-online/c/AOyyrpfNvMw
https://www.deviantart.com/kirillkirilloffich/art/Ver-Halloween-Kills-pelicula-online-completas-894737155
https://www.bitchute.com/video/bPIulce4z8sg/
https://medium.com/@kirill.kirilloffich/hd-halloween-kills-2021-ver-p-e-l-i-c-u-l-a-online-gratis-espa%C3%B1ol-latino-daf652908aca
https://halloweenkillsveronline.tumblr.com/post/664924738425143296/ver-halloween-kills-pel%C3%ADcula-online-completas-2021

Halloween Kills film streaming ita completo gratis
https://www.bitchute.com/video/eXnWXji4NocG/
https://groups.google.com/g/halloween-kills-guardare-film-gratis-streaming-2021/c/Re4fVMrpxww
https://www.deviantart.com/rominapolya99/art/Halloween-Kills-film-streaming-ita-completo-gratis-894739609
https://medium.com/@rominapolya99/streaming-ita-halloween-kills-2021-hd-f-i-l-m-completo-online-gratis-g-u-a-r-d-a-r-e-5484ad672603
https://halloweenkillsstreamingita2021.tumblr.com/post/664927778064482304/halloween-kills-film-streaming-completo-italiano

Halloween Kills streaming film francais 2021
https://groups.google.com/g/halloween-kills-film-streaming-vf-2021-gratuit-haute-dfinition/c/o6eUPAryc9g
https://www.bitchute.com/video/sIAKUURF1IwG/
https://www.deviantart.com/artemsulkovic/art/Halloween-Kills-streaming-film-francais-2021-894752796
https://medium.com/@artemsulkovic/hd-halloween-kills-streaming-f-i-l-m-complet-online-gratuit-vf-fran%C3%A7ais-1a6aaeb73ff8
https://halloweenkillsstreamingfilmvf.tumblr.com/post/664940080164634624/halloween-kills-film-streaming-vf-2021-gratuit

Halloween Kills Film Stream Deutsch Online Komplet
https://groups.google.com/g/halloween-kills-film-stream-german-online-komplett-kostenlose/c/1uV6wiJ-i_c
https://www.bitchute.com/video/gGnJYVXDWd54/
https://www.deviantart.com/vladikmarchennkov/art/Halloween-Kills-Film-Stream-Deutsch-Online-Komplet-894757256
https://medium.com/@vladikmarchennkov/stream-hd-halloween-kills-2021-filme-tv-deutsch-online-kostenlose-komplett-1cd8d6a9b2cd
https://halloweenkillsfilmstream.tumblr.com/post/664944209405607936/halloween-kills-film-stream-deutsch-online

Halloween Kills Free Full Movie Watch
https://groups.google.com/g/halloween-kills-english-full-watch-movie/c/JgBDVGs-hPg
https://www.bitchute.com/video/754pUw9SbwSn/
https://www.deviantart.com/juliapiotrovna/art/Halloween-Kills-Free-Full-Movie-Watch-894760314
https://medium.com/@julia.piotrovna/watch-halloween-kills-free-2021-online-movie-full-english-ml-c0e423b31238
https://halloweenkillsfullfree.tumblr.com/post/664947486595612672/watch-halloween-kills-full

Halloween Kills Film Free Online HD REVIEW TRAILER [ENGLISH/ML]

(JeffryGam, 14. 10. 2021 13:56)

Halloween Mata assistir filme online 2021
https://groups.google.com/g/halloween-mata-assistir-online-grtis-completo-dublado-legendado/c/zZFzR2Lc1k8
https://www.bitchute.com/video/sArM0PQcphsT/
https://www.deviantart.com/viktorbarannovskih/art/Halloween-Mata-assistir-filme-online-2021-894735726
https://medium.com/@viktorbarannovskih/hd-halloween-mata-2021-ver-hd-f-i-l-m-e-online-gratis-portugu%C3%AAs-9b1a889ee7d5
https://halloweenmatafilmeonline.tumblr.com/post/664922474675306496/halloween-mata-assistir-filme-online-completas

Ver Halloween Kills pelicula online completas
https://groups.google.com/g/halloween-kills-ver-completas-gratis-pelcula-online/c/AOyyrpfNvMw
https://www.deviantart.com/kirillkirilloffich/art/Ver-Halloween-Kills-pelicula-online-completas-894737155
https://www.bitchute.com/video/bPIulce4z8sg/
https://medium.com/@kirill.kirilloffich/hd-halloween-kills-2021-ver-p-e-l-i-c-u-l-a-online-gratis-espa%C3%B1ol-latino-daf652908aca
https://halloweenkillsveronline.tumblr.com/post/664924738425143296/ver-halloween-kills-pel%C3%ADcula-online-completas-2021

Halloween Kills film streaming ita completo gratis
https://www.bitchute.com/video/eXnWXji4NocG/
https://groups.google.com/g/halloween-kills-guardare-film-gratis-streaming-2021/c/Re4fVMrpxww
https://www.deviantart.com/rominapolya99/art/Halloween-Kills-film-streaming-ita-completo-gratis-894739609
https://medium.com/@rominapolya99/streaming-ita-halloween-kills-2021-hd-f-i-l-m-completo-online-gratis-g-u-a-r-d-a-r-e-5484ad672603
https://halloweenkillsstreamingita2021.tumblr.com/post/664927778064482304/halloween-kills-film-streaming-completo-italiano

Halloween Kills streaming film francais 2021
https://groups.google.com/g/halloween-kills-film-streaming-vf-2021-gratuit-haute-dfinition/c/o6eUPAryc9g
https://www.bitchute.com/video/sIAKUURF1IwG/
https://www.deviantart.com/artemsulkovic/art/Halloween-Kills-streaming-film-francais-2021-894752796
https://medium.com/@artemsulkovic/hd-halloween-kills-streaming-f-i-l-m-complet-online-gratuit-vf-fran%C3%A7ais-1a6aaeb73ff8
https://halloweenkillsstreamingfilmvf.tumblr.com/post/664940080164634624/halloween-kills-film-streaming-vf-2021-gratuit

Halloween Kills Film Stream Deutsch Online Komplet
https://groups.google.com/g/halloween-kills-film-stream-german-online-komplett-kostenlose/c/1uV6wiJ-i_c
https://www.bitchute.com/video/gGnJYVXDWd54/
https://www.deviantart.com/vladikmarchennkov/art/Halloween-Kills-Film-Stream-Deutsch-Online-Komplet-894757256
https://medium.com/@vladikmarchennkov/stream-hd-halloween-kills-2021-filme-tv-deutsch-online-kostenlose-komplett-1cd8d6a9b2cd
https://halloweenkillsfilmstream.tumblr.com/post/664944209405607936/halloween-kills-film-stream-deutsch-online

Halloween Kills Free Full Movie Watch
https://groups.google.com/g/halloween-kills-english-full-watch-movie/c/JgBDVGs-hPg
https://www.bitchute.com/video/754pUw9SbwSn/
https://www.deviantart.com/juliapiotrovna/art/Halloween-Kills-Free-Full-Movie-Watch-894760314
https://medium.com/@julia.piotrovna/watch-halloween-kills-free-2021-online-movie-full-english-ml-c0e423b31238
https://halloweenkillsfullfree.tumblr.com/post/664947486595612672/watch-halloween-kills-full

Test, just a test

(Thomasboine, 13. 10. 2021 16:42)

----------!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!---------

демонтаж стен москва

(RichardFek, 11. 10. 2021 18:50)

https://ul-legal.ru/redirect?url=https://demontagmoskva.ru/almaznoe-sverlenie-kirpichnih-i-betonnih-sten/

демонтаж стен москва

(RichardFek, 11. 10. 2021 18:49)

https://dolevka.ru/redirect.asp?url=https://demontagmoskva.ru/almaznoe-sverlenie-kirpichnih-i-betonnih-sten/


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48

následující »